Soyun, Yıkayın ve Kurutun.

Sebze soyma makineleri, sebze yıkama ve kurutma makineleri seçeneklerimiz ile soyun, yıkayın ve kurutun

Çok amaçlı soyma makineleri

Electrolux sebze soyma makineleri yalnızca patates kabuklarını soyma problemini değil aynı zamanda sert ve yumuşak sebzeleri soyma, deniz kabuklularını temizleme, sebzeleri soymadan fırçalama ve kurutma sorununu da çözer.

Aşındırıcı plaka, yüksek kaliteli bir sonuç elde etmek için standart olarak tedarik edilir.

Sebze soyma makinelerimiz, küçük ve orta ölçekli restoranların ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç farklı soyma kapasitesine sahiptir ve 80 kg/sa ile 400 kg/sa arası soyulmuş sebzelerin maksimum üretimini garanti eder.

Sıfırlama düğmesi ve programlanabilir zamanlayıcı ile basit ve kullanımı kolay su geçirmez dokunmatik kontrol paneli.

Sebze yıkama ve kurutma makineleri

Electrolux, her boyutta mutfak için sebze yıkama makineleri, kurutma makineleri ve 2’si 1 arada çözümler suna kombine makinelersunar.Bunlar küçük, orta ve büyük ölçekli mutfaklar için başlıca bileşenlerdir.

Profesyonel mutfağınız için en iyi olanı seçin; marulunuzu, ıspanağınızı, pırasalarınızı, maydanozunuzu, lahananızı, brokolinizi ve enginarlarınızı rekor sürede yıkayın ve kurutun, en iyi aromanın ve leziz dokunun servis edilene kadar korunduğundan emin olun.

Tüm ünitelerimizher türden sebzenin etkili ve güvenli işlem görmesi, garantili hijyen ve kolay temizlenebilirlik için tasarlanmıştır.

İşletmeniz için ideal olan çözümü bulun

Sebze soyma, sebze yıkama ve sebze kurutma makinelerinin işletmeniz için neler yapabileceğini keşfedin

Hazırlık: Soy, yıka ve kurut 2016-11-25T10:39:36+00:00 Electrolux Professional