Garanti altında bir güvenlik kültürü

Electrolux Profesyonel, sağlık ve güvenlik konusundaki ölçülebilir ve somut bağlılığından da anlaşılacağı üzere, birinci kalite, güvenilir ve tarafsız bir güvenlik sağlar.

Sağlıklı büyümek, huzur içinde çalışmak, emniyette hissetmek ve korunmak.

Söz konusu olan onları beslemek olduğunda, güvenlik yalnızca olması iyi olabilecek bir seçenek değildir.

Bebekler, beş yaş ve altı çocuklar gıda zehirlenmesinden kaynaklanan komplikasyonlar açısından daha fazla risk altındadırlar.

Electrolux Profesyonel olarak sizi, çocuklarınızı ve ailenizi yiyecek güvenliğini en üst düzeyde tutarak korumak istiyoruz. Yiyecek hizmeti çözümlerimiz, hazırlıktan kullanıma ve depolamaya kadar tüm gıda zinciri boyunca yiyecek zehirlenmesine yol açan bakteri yayılmasını önler.

Gıda güvenliği, çapraz kontaminasyon önleme ve en iyi performans

Yiyecek Teması düzenlemelerine uygun olarak Electrolux Profesyonel tüm plastik bileşenlerde BPA (Bisfenol A) kullanımını bırakmıştır.

Yiyecek Hazırlama Ekipmanlarımız, sağlıklı yiyecekler için gerekenden fazlasını yapar

Electrolux Profesyonel’de üçüncü taraf sertifikasyon için yılda 1 milyon €’ya varan yatırım yapıyoruz.

Üçüncü taraf sertifikasyon güvenilir, tarafsız ve dünya standartlarında birinci sınıf güvenliği sağlamak için taahhüdümüzü açıkça göstermektedir.

Söz konusu olan Emniyet ve Performans Standartlarını belirlemek olduğunda, ulusal ve uluslararası düzeyde ön sıradayız, piyasadaki ürünlerin güvenlik ve enerji tasarrufu gerekliliklerini iyileştirmek için aktif olarak katkıda bulunuyoruz.

Electrolux Profesyonel olarak, enfeksiyon riskini en aza indirerek sizi ve sevdiğiniz insanları korumaksorumluluğumuzdur.

Hastaneler, bakım evleri ve diğer sağlık hizmetleri kurumlarında enfeksiyon riski yüksektir. 

Maksimum güvenliği sağlamak için Bariyerli Çamaşır Makinesi eşsiz “hijyen takipçisi“ ile donatılmıştır: etkili Çamaşırhane Döngüsü Yönetimi ile birlikte her zaman %100 güvenli hijyenik çamaşırları garanti eder.

Sağlık Hizmetleri

Sağlıklı ve güvenli çalışma alanları, verimli çalışma ve yüksek kaliteli çalışma ömrü elde etmek açısından büyük önem taşır.

Electrolux Profesyonel’de güvenlik, herkesin gündemidir; her projenin bir bileşenidir ve tüm şirket işlevlerinin yanı sıra dış ortakları ve paydaşları da ilgilendirir.

Amaç, “sıfır risk hedefi”’ne ulaşarak dünya genelindeki tüm tesislerdeki ve üretim sahalarındaki iş yeri güvenliğini korumak ve geliştirmektir.

Daha iyisi için

İnsanların hayatlarında ve gezegenimizde pozitif bir farklılık yaratmak istiyoruz.

Daha fazlası için
Bir güvenlik kültürü 2016-05-23T08:40:23+00:00 Electrolux Professional